O NAS

Karola

Jako terapeuta holistyczny patrzę na Człowieka całościowo.

W sferze Ducha i Umysłu, działam jako OpiekunZmiany i pracuję wg. autorskiego programu wsparcia procesu zmiany næco – czas na zmiany ©

Z doświadczenia wiem, że ZMIANĘ należy zacząć od Siebie, a dokonując jej – manifestujemy to na zewnątrz. Wtedy Świat dostraja się do Nas, a trudności znikają. To nowatorskie i zupełnie inne podejście do życiowych zmian. Cechuje się dogłębną transformacją i jest niezwykle skuteczne.

Zajmując się Ciałem, bazuję na wiedzy i doświadczeniu 14 lat bycia pielęgniarką.
Jestem absolwentką wydz. Nauk o Zdrowi, Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Równolegle od ponad ośmiu lat, będąc terapeutą Terapii R.e.s.t. – z  powodzeniem udzielam wsparcia łącząc wiedzę z zakresu TMC; Akupunkturę, manualną terapię MTG, zabiegi fizykalne na najnowocześniejszym sprzęcie z działaniem na polu emocjonalnym.

Usłyszysz mój głos w trakcie hipnozy, wizualizacji czy sesji relaksacyjnych. Przeczytasz mnie na blogu i socialmediach.

Wciąż doświadczam życia i tego, ze zmiana determinuje rozwój, a kreacja to nic innego jak materializacja energii w rezultat.

Oprócz wielu kursów i warsztatów, jestem empirystą i samoukiem, ostatnio zajmuje Mnie Wibronika PełnaMocy © i praca z harmonizacją częstotliwości wibracji ciała przy użyciu kamertonów.